New Balance Run Club

<div class=“kg-nbrc-main-section”> <div class=“kg-nbrc-cent-v”> <div class=“kg-nbrc-twcrd pfix”>

Global

New Balance już od 1906 roku wspiera biegaczy. Sportowa społeczność, która zrzesza się pod szyldem New Balance Run Club, to zarówno wyczynowi sportowcy, ale też miłośnicy biegania ze wszystkich zakątków świata. Co ich łączy? Pasja, determinacja i miłość do najprostszej formy ruchu. Setki tysięcy biegaczy nie mogą się mylić, dlatego dołącz do nas już dziś.

<div class=“image”>
</div></div>
<div class=“kg-nbrc-twcrd”> <div class=“image”>
</div>

Warsaw

W NBRC Warszawa wiemy jaka moc drzemie w grupie! Każdy z nas jest inny i każdy bierze oraz daje grupie coś innego. Łączy nas jednak jeden cel. Wszyscy chcemy być lepszymi biegaczami, a każdy wspólny trening przybliża nas do jego realizacji.

</div>
</div>
<div class=“kg-nbrc-twcrd”> <div class=“kg-nbrc-secimg”>

Regular runs

New Balance Run Club to grupa biegowa, która powstała aby wspierać biegaczy w osiągnięciu ich sportowych celów. Nasi trenerzy pomagają uczestnikom spotkań odkrywać swój potencjał – biegać mądrzej, dalej i szybciej. Otwarte treningi biegowe skierowane są dla każdego, niezależnie od doświadczenia i potrzeb! Wejdź na NewBalanceRunClub i sprawdź kiedy i gdzie biegamy.

</div>
<div class=“kg-nbrc-secimg”>

LIFESTYLE RUNS X NEWONCE

Nieważne czy jesteś zawodowcem, czy “niedzielnym biegaczem” – to eventy dla każdego zajawkowicza. Na każdym wydarzeniu mamy do pokonania ok 5km i nigdzie nie będziemy się spieszyć! Liczy się dobra zabawa i atmosfera, którą będziemy podgrzewać dobrą muzyką. Każde spotkanie to inna tematyka, dlatego nie damy Wam powodów do nudy. Pobiegnij z NBRCxNewonce

</div></div>
<div class=“kg-nbrc-twcrd”>

Dołącz do społeczności NBRC
i wystartuj z własną grupą

Bieganie to całe Twoje życie i masz grono ochotników? Napisz do nas i otwórz grupę biegową New Balance Run Club w swoim mieście. Tworzymy społeczność i bardzo mocno wierzymy w siłę grupowych treningów. Jedno jest pewne – nie zabraknie Wam motywacji :)

<div id=“contact-form” method=“post”> <div class=“item”>

Oświadczam, że zapoznałem(am) się z treścią Polityką Prywatności oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez New Balance Poland sp. z o.o. z siedzibą w Rzeszowie przy ul. Ciasna 10 – Administratora Danych Osobowych (dalej: New Balance Poland) oraz jego partnerów, moich danych osobowych, w celu podjęcia przez New Balance Poland wszelkich czynności niezbędnych dla załatwienia sprawy wskazanej przeze mnie w treści wiadomości, w tym w szczególności nawiązania kontaktu zwrotnego.

</div></div></div>

Trenerzy nbrc

<div class=“kg-nbrc-trainer-card”> <div class=“kg-nbrc-trainer-photo”>
Bartek
Olszewski

znany również jako Warszawski Biegacz to jeden z najbardziej rozpoznawalnych popularyzatorów biegania w kraju. Jestem przykładem, jak dzięki silnej woli, ambicji i determinacji można osiągnąć sukces, realizować cele i spełniać marzenia.

</div>
<div class=“kg-nbrc-trainer-photo”>
Kasia
Gorlo

to biegaczka i autorka bloga Run The World. Od dziesięciu lat dzieli się swoim doświadczeniem nie tylko z zakresu treningu sportowego, ale również turystyki biegowej, motywacji, a ostatnio również macierzyństwa.

</div>
<div class=“kg-nbrc-trainer-photo”>
Kuba
Pawlak

od zawsze jest dobrą duszą projektu NBRC. Jego rolą jest wsparcie trenerów oraz uczestników, tak aby każdy czuł się ważną częścią naszej biegowej społeczności. Jak dotąd, zawsze się udaje ;)

</div>
<div class=“kg-nbrc-trainer-photo”>
Paweł
Olszewski

to biegacz z krwi i kości. Wszystkie metody treningowe przetestował na sobie, a wiedzę i doświadczenie chętnie przelewa na uczestników zajęć. Powiedzieć, że na treningach Paweł jest duszą towarzystwa, to nic nie powiedzieć.

</div>
<div class=“kg-nbrc-trainer-photo”>
Łukasz
Jóźwiak

to zawodnik z lekkoatletyczną przeszłością i niemałymi sukcesami. Choć sportowa podbudowa sprawia, że jest wymagającym trenerem, to w połączeniu z przyjaznym i empatycznym usposobieniem, szybko zaskarbił sobie sympatię wszystkich podopiecznych.

</div></div></div>

instagram

<div class=“kg-nbrc-insta-cart”> <div class=“image-insta”>
</div>
<div class=“image-insta”>
</div>
<div class=“image-insta”>
</div>
<div class=“image-insta”>
</div>
<div class=“image-insta”>
</div></div>